صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

22. مهر 1397 - 16:39
کد مطلب: 72642
نشست خبری مدیر شبکه برق شهرستان بهمئی با خبرنگاران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛نشست خبری رئیس اداره برق بهمئی با حضور فرماندار و اصحاب رسانه در دفتر مدیریت اداره برق شهرستان برگزار شد.

رئیس اداره برق شهرستان در این نشست ابتدا با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم و صفر، از خبرنگاران بهمئی به دلیل پوشش مناسب برنامه های مذهبی تقدیر و تشکر کرد.

کوثری با اشاره به اینکه در تابستان امسال با همدلی و همیاری مردم و مسئولان کمترین خاموشی ها را داشتیم، گفت: از فرماندار و امام جمعه شهرستان بهمئی که در زمینه مصرف بهینه برق بیشترین همکاری را داشتند، تقدیر و تشکر می کنم.

وی خاطرنشان کرد: در یکسال گذشته اقدامات خوبی در راستای توسه و تقویت شبکه برق شهرستان انجام گرفت.

کوثری افزود:50 عمود و 4 ترانس برق در این مدت نصب شد.

رئیس اداره برق بهمئی در ادامه گفت: برای رفع ضعف ولتاژ و کاهش خاموشی در زمان اوج مصرف تعدادی کنتور هوشمند با قابلیت قطع و وصل از راه دور در چند نقطه پرمصرف نصب کردیم که با نصب و مدیریت آنها توانستیم در تابستان امسال نسبت به سال گذشته، برق پایدارتری در سطح شهرستان داشته باشیم.

کوثری با اشاره به راه اندازی دو نیروگاه 30کیلوواتی برق خورشیدی در شهرستان، گفت:در صورت مشارکت مردم می توان این ظرفیت‌ها را به طور چشمگیری افزایش داد.

وی افزود:اصلی ترین مشکل ما در حوزه برق،  نبود ایستگاه دائم برق در خود شهرستان است ؛در سفری که با همکاری امام جمعه،فرماندار و مسئولان استانی به برق منطقه استان خوزستان داشتیم، قرار شد که پروژه ایستگاه دائم برق شهرستان شروع به کار کند.

کوثری در ادامه گفت: در این سفر موافقت شد که خط 132کیلوولت ایستگاه شهرستان به مناقصه برود، تا پایان سال 98احداث خط تکمیل و تا پایان سال 99پست ایستگاه نصب شده و برق آن وارد مدار شود.

وی تصریح کرد: مسئولان برق منطقه ای خوزستان در تماس تلفنی که داشتند، اعلام کردند که خط به مناقصه رفت اما با توجه به سیر صعودی قیمت تجهیزات، پروژه عملیاتی نخواهد شد، چون قیمت پیشنهادی قبل در حد خرید اجناس  در انبار می باشد.

کوثری افزود: با توجه به مشکلات شدید نوسانات برق بهمئی، در خواست همکاری از مسئولان استانی کردیم و در این زمینه پیگیر هستیم.

در پایان این نشست از خبرنگاران شهرستان با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

تصاویر بیشتر:
 
 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین