صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
اجراي رژه حماسي 31 شهريور ماه در شهرستان بهمئي+تصاوير
31. شهريور 1397 - 10:29
کد مطلب: 72599
مراسم اجراي رژه حماسي 31 شهريور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس صبح امروز در شهرستان بهمئي برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛مراسم اجراي رژه حماسي 31 شهريور ماه با آغاز هفته دفاع مقدس صبح امروز همزمان با سراسر كشور در ميدان مركزي شهر ليكك برگزار شد.

بسيجيان، نظاميان نيروي انتظامي و سپاه پاسداران در اين مراسم با اجراي رژه حماسي و سردادن شعارهاي مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل، اقتدار خود را به رخ دنيا كشاندند.

در اين مراسم ابتدا نيروهاي نظامي رژه رفتند و بعد از آن مراسم اجراي رژه خودرويي با حضور خودروهاي ادارات و اصناف برگزار شد.

حضور با اقتدار عشاير برنو به دست بهمئي جلوه اي ديگر به اين رژه حماسي بخشيد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در اين مراسم با گراميداشت آغاز هفته دفاع مقدس و تاكيد بر لزوم دفاع از كيان انقلاب، گفت: مسئولان ما باید با اقتدار بایستند، از دشمنان نترسد و پیرو خط ولایت فقیه را سرلوحه کار خود قرار دهند.
سرگرد پاسدار باقر پسنده تصريح كرد: ما نبايد خدای ناکرده مثل اهل کوفه پیمان شکن باشيم ؛بايد بدانيم تا حسین زمان نیامده مسلم زمان یعنی مقام معظم رهبری ولی امر مسلمین است.
وي در پايان سخنان خود گفت: از حضور همه عزیزان به خصوص بسیجیان سلحشور، خانواده شهدا،جانبازان،ایثارگران،عشایر،فرهنگیان، فرهیختگان؛ اصحاب رسانه و آحاد مردمي كه در حماسه آفريني امروز دخيل بودند، تقدیر و تشکر می کنم.

تصاوير ضميمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها