بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

21. دى 1395 - 0:49
کد مطلب: 71287
مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری و رئیس تشخیص مصلحت نظام در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک برگزار شد.

 

امام جمعه شهر لیکک در این مراسم یادبود ابتدا با عرضت تسلیت ایام سوگواری رحلت حضرت معصومه(س)، گفت: حضرت معصومه(س) خدمات و برکات زیادی برای کشور ایران و جهان اسلام داشت که برجسته ترین خدمات ایشان نشر دین توسط علما و روحانیت در جوار حرم ایشان می باشد.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی تصریح کرد: هر انسانی قدر و قیمتی دارد و علم،تواضع و همت بلند هستند که قدر و قیمت واقعی افراد را مشخص می کند.

 

وی با عرض تسلیت بمناسبت رحلت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، افزود: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی عالم پرورش یافته حوزه و از شاگران امام راحل(ره) بود و هم بسیار بلندی داشت.

 

افروغی ادامه داد:آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام خمینی(ره) و از انقلابیون و زحمت کشانی بود که از قبل از انقلاب خدمات خوبی برای نظام به ارمغان آورد.

 

امام جمعه بهمئی گفت:این مراسم سوگواری از باب اینکه مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی عالم بود به صورت زود  هنگام برگزار شد و مراسم رسمی سوگواری ایشان روز پنجشنبه در شهرستان بهمئی برگزار می شود که در آن مراسم تبیین شخصیت آنمرحوم صورت می گیرد.

 

تصاویر ضمیمه:

نظرات کاربران

آخرین عناوین