صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي در نشست تجليل از خبرنگاران عنوان كرد:
ايران جزيره امن منطقه خاورميانه/خبرنگار چشم بينا و زبان گوياي جامعه+تصاوير
17. مرداد 1397 - 19:02
کد مطلب: 72496
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي در نشست تجليل از خبرنگاران اين شهرستان با اشاره به وضعيت كنوني جامعه، خبرنگاران را عامل مهمي در ثبات امنيت جامعه دانست و اين قشر از جامعه را زبان گويا و چشم بيناي جامعه عنوان كرد.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛ فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي ظهر امروز در نشست تجليل از خبرنگاران اين شهرستان با اشاره به وضعيت كنوني جامعه، خبرنگاران را عامل مهمي در ثبات امنيت جامعه دانست.

سرگرد پاسدار باقر پسنده با تبريك روز خبرنگار و گراميداشت سالروز شهادت شهيد صارمي در افغانستان، اين قشر از جامعه را زبان گويا و چشم بيناي جامعه عنوان كرد.

وي با اشاره به اينكه ايران اسلامي در حلقه اي از نا امني هاي منطقه خاورميانه از شمال تا جنوب و شرق تا غرب محصور شده است و در اين بين به بركت خون شهدا و وجود ولايت به جزيره اي امن در منطقه تبديل شده است.

سرگرد پسنده تصريح كرد:استكبار جهاني براي ضربه زدن به نظام اسلامي و نا امن كردن اين جزيره امن از هيچ كوششي دريغ نمي كنند و در اين بين نقش رسانه ها در شرايط كنوني بي بديل است.

وي با تاكيد بر نگاه فراجناحي سپاه پاسداران در جامعه، گفت: خبرنگاراني كه امروز در خدمت آنها هستيم كساني هستند كه در طول سال برنامه هاي سپاه و بسيج را پوشش دادند كه به طور ويژه از خبرنگاران صدا و سيما در شهرستان تقدير مي كنيم.

فرمانده ناحيه مقاومت بسيج بهمئي افزود:به اميد خدا در نشست هاي بعدي تمامي خبرنگاران شهرستان را دعوت مي كنيم و از ظرفيت آنها براي تحقق آرمان هاي انقلاب و نظام اسلامي استفاده مي كنيم ودر برنامه هاي متنوع بسيج و سپاه در طول سال تجليل در خور شاني از همه اين عزيزان خواهيم داشت.

مسئول نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج بهمئي در اين نشست با تبريك روز خبرنگار، گفت: به تعبيري مي توان گفت كه ديواري كوتاه تر از ديوار خبرنگار در جامعه وجود ندارد ؛اين قشر زحمتكش در سخت ترين شرايط و با كمترين حقوق و منت كار مي كنند و با كوچك ترين انتقادها مورد هجمه مسئولان قرار مي گيرند.

به گزارش پايگاه خبري آواي ماغر؛در پايان اين مراسم كه در دفتر فرماندهي سپاه پاسداران بهمئي در شهر ليكك برگزار شده بود از خبرنگاران حاضر در نشست از سوي ناحيه مقاومت بسيج بهمئي و اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان تجليل شد.

تصاوير بيشتر:

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها