صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

در نامه سرگشاده یک استاد حوزه و دانشگاه خطاب به استاندار کهگیلویه و بویراحمد آمده است:
یکبار برای همیشه مقابل مافیای قدرت و ثروت در کهگیلویه و بویراحمد بمانید/تبعیض آشکار در توزیع اعتبارات صندوق کارآفرینی امید استان
8. اسفند 1396 - 0:23
کد مطلب: 72202
نزدیک به چند دهه است که استان کهگیلیویه و بویراحمد اسیر تسویه حساب های سیاسی، جناحی و باندی و بعضا قومی و قبیله ای و اسیر زیاده خواهی و بی تدبیری برخی جریانات سیاسی است که امورات شهروندان را معطل ناکارآمدی و جاه طلبی خود کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ یک فرهنگی و استاد حوزه و دانشگاه شهرستان بهمئی با انتشار نامه ای سرگشاده به استاندار کهگیلویه و بویراحمد، خواهان مقابله استاندار با مافیای قدرت و ثروت و پیگیری بی عدالتی در توزیع اعتبارات صندوق کارآفرینی امید در استان شد.

متن نامه کریم افتخاری به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر احمدی، استاندار محترم

باسلام و آرزوی موفقیت برای جنابعالی و دولت تدبیر و امید

مردم استان کهگیلویه و بویراحمد مردمی ولایتمدار، با بصیرت، شجاع و دلیر مردانی هستند که دین خود را در عرصه های مختلف به انقلاب ادا کردند .

نزدیک به چند دهه  است  که استان  کهگیلیویه و بویراحمد اسیر تسویه حساب های  سیاسی، جناحی و باندی و بعضا قومی و قبیله ای و  اسیر زیاده خواهی و بی تدبیری برخی جریانات سیاسی است که امورات شهروندان را معطل ناکارآمدی و جاه طلبی خود کرده اند.

در  شرایطی که همه ارکان دولت و حتی حکومت سعی می کنند که میزان رضایت عمومی را ذره ذره در جامعه و به ویژه در لایه های کم امید اجتماع، افزایش دهند؛ متاسفانه وجود چنین مدیرانی که سستی، تعظیم و بی مبالاتی را مشی خود ساخته اند؛ همچون سمی مهلک افکار عمومی را به صف آرایی در برابر اقتدار دولت تحریک و بسیج خواهد کرد.

گویا عده ای دست به دست هم داده اند که ثابت کنند؛ می توان از مردم رای گرفت و پشیزی برای رای مردم ارزش قائل نشد‼

گویا آمده اند که بگویند؛ می شود رای مردم را گرفت و کسی را به اندازه هیچ هم به حساب نیاورد و پاسخگو نبود!!

گویا در استان عده ای آمده اند که بگویند کسی رقمی محسوب نمی شود و مائیم که خلیفه در بغداد نیست ...

جناب آقای استاندار!

همه می دانیم  فلسفه وجودی  انقلاب اسلامی،  شایسته سالاری است و امام خمینی(ره) هم در بهمن 57 بر این نکته تاکید داشته اند که در پست ها و مسئولیت ها  باند گرایی و جناح بازی نباشد ؛هر چند قبل از جنابعالی و برخی دولتها این رویه زشت حاکم شد اما از شما انتظار است این بت بزرگ در استان محروم را بشکنید و در مقابل زیاده خواهی صاحبان زر و زور و تزویر و مافیای ثروت و قدرت و مافیای نژاد پرستی ایستادگی نمایید تا نام شما در این استان جاویدان بماند!!

امروز کهگیلویه و بویراحمد نیازمند مدیریتی انقلابی و غیر سفارشی جریانات سیاسی امتحان پس داده است. کسانی که در دوران مدیریت 4ساله اخیر در مرکز استان در سطح معاون استاندار و فرماندار و مدیر کل نتوانسته اند خدمت چندانی به مردم ارائه نمایند با ارتقاء پست  مدیریتی  آنها به سطح بالاتر، نمی توانند خدمت به مردم نمایند.

مدیری که مدیریتش فقط روزمرگی است، به درد مدیریت استانی با بصیرت بالا نمی خورد.

جناب آقای استاندار! آیا متوجه هستی مردم براین باورند که انتخاب مدیران استان به سفارش فقط دو نماینده است؟ طوری شده که  برخی  بر این باورند که برخی مدیران استان بدون اجازه برخی نماینده ها نمی توانند مستخدمی را جابجا نمایند.

آیا می دانید کهگیلیویه بزرگ (دهدشت، بهمئی، چرام ، لنده، دیشموک و قلعه رئیسی) بالغ بر 250 هزار نفر جمعیت استان را دارد و دارای ظرفیت های مختلف می باشد اما در سطح استان علیرغم تاکید نماینده آنها مبنی بر استفاده از نخبگان آنها در سطح مدیریتی استان، عملا نادیده گرفته شده است ؟!

آقای استاندار! گویا مدیریت استان در چنبره دو نماینده  قرار گرفته و بقیه نقاط استان نادیده گرفته شدند .

با ادامه روند کنونی؛ آیا می دانید در انتخابات آینده مجددا جریانی که پیروز می شود حتما اقدام به انتقام از اصلاحات و اعتدال و... خواهد کرد‼ و  تسویه حساب های جناحی و قومی و قبیله ای  به جای خدمت به مردم قرار می گیرد؟!

جناب استاندار خدوم و با تدبیر!

یکی از مشکلات اساسی استان توزیع اعتبارات در سطح استان هست.

طی چند سال اخیر توزیع  اعتبارات استان مبهم بوده است، برخی مردم بر این باورند که با نفوذ یکی از نمایندگان مجلس، اعتبارات استان به آن حوزه انتخابیه تخصیص یافته است و بقیه نقاط استان از توزیع نسبی  اعتبارات  استان بی نصیب هستند.

آیا می دانید توزیع اعتبارات صندوق کار آفرینی  امید عادلانه نبوده و برخی از شهرستانها دهها میلیارد تومان برده اند و اعتبارات برخی از شهرستانهای محروم حتی به رقم یک میلیارد نرسیده است؟!

لطفا شخصا و یا با انتخاب نماینده منصفی توزیع اعتبارات استانی و یا توزیع اعتبارات صندوق کار آفرینی امید را مورد بررسی دقیق قرار دهید تا بقیه شهرستانها از توزیع نسبی آن برخوردار شوند.

مردم منتظر درایت و تدبیر جنابعالی به عنوان  نماینده ارشد دولت تدبیر و امید دراستان هستند تا بارقه امیدی در دل دلسوزان به نظام و انقلاب پیدا شود.

به امید نابودی مافیای ثروت و قدرت

والعاقبه للمتقین

کریم افتخاری

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

بسیار بجا و منطقی جناب افتخاری... ولی کو گوش شنوا؟؟؟؟؟؟ بهمئی همیشه محروم بوده و هست.
حتما رفتی صندوق بهت وام ندادن آقای افتخاری که اینقد عصبانیه از دست صندوق ....خودتا نگران نکن بیا تا خودم برات وام جور میکنم...خخخخ
جناب اقای کریم افتخاری حرف جاه طلبی میزنی شما شما ............. اگه راست میگی جاه طلب نیستی خودت ومهندس خوب نژاد با حقوق کارمندی این پست بسیج اقشار وبسیج مهندسی رو میدادی دست دو جوان مهندس بیکار وکاردان تا یقرون پول گیرشون بیاد پس جنابعالی ومهندس خوبنژاد جاه طلب و یه چیزی اون ورتر هستید مردم تو یاسوج بالای چند صد میلیون پول اعتبار کارهای تحقیقاتی گرفتن دادن جوانان بیکار شما چه کار کردید امسال چقدر اعتبار گرفتین ،هزارتومن از دستتون برا یه برگه A4در میاد؟ خواهش میکنم آقای تقوی بارها کامنت دادم نزدی این یه دفعه زحمت بکش برای رضای خدا وتو را به امام حسین بزن

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها