صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. شهريور 1396 - 11:25
کد مطلب: 71885
مشاور و نماینده بیمه پاسارگاد در شهرستان بهمئی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ بیمه در جامعه، گفت: بیمه عمر و تامین آتیه پشتوانه ای امن برای مردم به خصوص خانواده های کم بضاعت است تا در مواقع اضطرار استفاده مناسب را از آن داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر، مشاور و نماینده بیمه پاسارگاد در شهرستان بهمئی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری با اشاره به لزوم سرمایه گذاری خانواده ها در مناطق محروم برای آینده فرزندان خود گفت:بیمه عمر و تامین آتیه پشتوانه مناسب و امنی برای افراد است که مشکلات سد راه مردم به خصوص جوانان را در سالهای مهم زندگی برطرف می کند و صاحبان این نوع بیمه ها می توانند در مواقع اضطرار استفاده مناسب را از آن داشته باشند.

آرش دهبانی با تعریفی ساده از بیمه عمر و تامین آتیه، گفت:بیمه عمر و سرمایه گذاری در واقع یک سرمایه گذاری مطمئن با سود تضمینی است که علاوه بر پرداخت سود علی الحساب به سپرده گذاری، شامل پوشش های بیمه ای بسیار زیادی می باشد که تمامی افراد جامعه، بدون محدودیت نوع شغل می توانند بیمه عمر داشته باشند.

وی افزود: این نوع بیمه یکی از پرطرفدارن ترین نوع بیمه در سراسر جهان است که با اضافه نمودن یک برنامه سرمایه گذاری امن به بیمه عمر بلند مدت، روز به روز طرفدارن بیشتری را در اکثر کشورها به خودد جلب می کند.

 

دهبانی نحوه پس انداز و عملکرد در بیمه های عمر را چنین تشریح کرد:شما میتوانید بخشی از درآمد ماهیانه خود را که معمولا برای آن برنامه ریزی ندارید و یا صرف هزینه های غیر ضروری می کنید، به بیمه عمر و پس انداز اختصاص دهید و اطمینان داشته باشید که این پس انداز به طور منظم برای شما سرمایه گذاری می شود.

وی گفت: در بیمه عمر وتامین آتیه حق بیمه های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته های شما انباشته می نماید، این اندوخته طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی مطمئن برای رفع نیازهایی مثل تحصیل، ازدواج، مسکن، جهیزیه و برنامه ریزی آینده شما خواهد بود.

 

این کارشناس و مشاور بیمه خاطرنشان کرد: هدف اساسی بیمه های عمر ایجاد و جمع آوری ذخایر مالی و سرمایه گذاری و کسب سود حاصله از سرمایه گذاری و نهایتاً ایفای تعهدات شرکت بیمه گر در قبال استفاده کنندگان می باشد که به عنوان یک عامل می تواند در ارتقای سطح تولید ملی نقشی سازنده ایفا نماید.

دهبانی افزود: در این طرح بیمه گذار با پرداخت حق بیمه معینی به صورت ماهانه ، سالانه یا یکجا مبلغ معینی ( سرمایه یا مستمری ) را پس از پایان مدت بیمه نامه به طور یکجا یا مستمری دریافت خواهد کرد و در صورت فوت بیمه شده در طول مدت قرارداد مبلغ مقرر به استفاده کنندگان تعلق می گیرد.

وی گفت: در این میان شرکت بیمه پاسارگاد (بیمه برتر ) بعنوان بیمه پیشرو در ارائه خدمات بیمه ای ، کامل ترین پوشش ها و مزایا را به دارندگان بیمه عمر ارائه می دهد.

دهبانی خدمات بیمه ای شرکت بیمه پاسارگاد را پوشش های تکمیلی:فوت در اثر حادثه، بیماری های خاص، نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه، هزینه پزشکی در اثر حادثه، معافیت از پرداخت حق بیمه، پرداخت غرامت از کار افتادگی دائم و کلی، مزایای استثنائی و خاص (باتوجه به ذخیره بیمه نامه عمر وتامین آتیه)، اعطای کارت درمان جهت پوشش هزینه های بیمارستانی، اعطای کارت هدیه بیمه آتش سوزی منزل مسکونی و تخفیف ویژه در سایر بیمه ها عنواد کرد.

نماینده بیمه پاسارگاد در بهمئی سایر مزایا این شرکت بیمه را معافیت از پرداخت مالیات، پرداخت سود مشارکت در منافع علاوه بر سود تضمین شده، برداشت کامل اندوخته (بازخرید بیمه نامه) و دریافت وام بدون ضامن از محل اندوخته بیمه نامه دانست.

دهبانی تصریح کرد: مهم ترین مشکل در بحث ارائه بیمه عمر، آگاهی نداشتن مردم نسبت به این نوع سرمایه گذاری و مزایای آن می باشد.

وی در پایان گفت:رسانه ها میتوانند نقش موثری در تشویق مردم به داشتن بیمه نامه عمر و تامین آتیه و بهره مندی از مزایای آن داشته باشند و آرامش را به خانواده ها هدیه کنند.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین