صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

21. اسفند 1401 - 11:59
کد مطلب: 74659
وقتی صحبت‌ها و اتهامات مطرح‌شده در خصوص استخدام نورچشمی‌ها و نزدیکان مدیران در دستگاه‌های مختلف مطرح شد نیاز به ورود دستگاه‌های نظارتی و قضایی به ماجرا دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر زاگرس یک هفته از نشست پرحاشیه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کهگیلویه و بویراحمد گذشت؛ جلسه‌ای که با صحبت‌های مدیرکل سابق بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر استخدام نورچشمی‌ها در دستگاه‌های مختلف ازجمله شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به حاشیه کشیده شد و واکنش‌های مختلفی را از سوی استاندار، شهردار یاسوج و رئیس دانشگاه یاسوج به دنبال داشت.

 

دراین‌میان وقتی صحبت‌ها و اتهامات مطرح‌شده در خصوص استخدام نورچشمی‌ها و نزدیکان مدیران در دستگاه‌های مختلف مطرح شد نیاز به ورود دستگاه‌های نظارتی و قضایی به ماجرا دارد تا صحت‌وسقم این اتهامات بررسی‌شده و نتیجه آن به اطلاع مردم رسانده شود.

 

قطعاً چنین خبرهایی به آحاد مردم رسیده است و با دیدن و شنیدن چنین خبرهایی مبنی بر استخدام برخی افراد خاص در دستگاه‌های دولتی و دانشگاه‌ها موجب دلسردی آن‌ها می‌شود اما حضور به‌موقع در ماجرا و برخورد با متخلفان می‌تواند مایه امیدواری برای مردم استان باشد.

 

چند روز پس از آن برخی رسانه‌ها از تائید ادعای مدیرکل سابق بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر استخدام نورچشمی‌ها نوشتند و اکنون سازمان بازرسی و دستگاه قضایی اگر تاکنون به این مسئله ورود نکرده‌اند وارد گود شوند و پس از بررسی‌های لازم نتیجه را به اطلاع مردم برسانند.

 

همان‌طور که گفته شد اثبات این موضوع برای مردمی که نظاره‌گر رفتار مسئولان در آن جلسه پرحاشیه بودند ضرورت دارد؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز همان‌طور که در جلسه از مسئولان بازرسی و دادگستری استان خواستار پیگیری ماجرا شد، خود نیز باید پیگیر این مسئله تا یافتن واقعیت ماجرا باشد.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین