صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

15. اسفند 1401 - 20:41
کد مطلب: 74655
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: روزانه واقعیت‌های که اتفاق می‌افتد در همین فضای است که ما اسم آن را فضای مجازی گذاشتیم اما امروز این فضای دیگر حقیقی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغرفرماندار شهرستان بویراحمد در حاشیه بازدید از نمایشگاه فضای مجازی بیان داشت: ضرورت برگزاری این نمایشگاه بیش ازآنچه هست احساس می‌شود خلأ بزرگی در بحث فضای مجازی داریم، چیزی که به معنای قبلی آن است نداریم و فضای مجازی واقعیت زندگی مردم است و یا بخش عمده‌ای از زندگی مردم را تشکیل می‌دهد.

 

شهرام مهدوی مطلق خاطرنشان کرد: روزانه واقعیت‌هایی که اتفاق می‌افتد در همین فضاست که ما اسم آن را فضای مجازی گذاشتیم اما امروز این فضا حقیقی شده است.  

 

وی افزود: برگزاری این نمایشگاه‌ها بخصوص برای نوجوانان و جوانان به‌مراتب بیشتر احساس می‌شود و باید زمینه‌های بیشتری برای چنین نمایشگاه‌هایی فراهم شود.

 

مهدوی مطلق عنوان کرد: در حوزه دولت ما به‌عنوان نماینده دولت برای ایجاد فضا و ساختارهای مناسب امادگی داریم چون بخش زیادی از فعالیت‌هایی که نیروهای انقلاب در فضای مجازی دارند متأسفانه گمنام است و باید نیروهای ارزشی و انقلابی از این گمنامی بیرون بیایند و درصحنه‌های بیشتری ورود کنند.

 

وی بیان کرد: ما باید در مهدکودک‌ها موضوع فضای مجازی را شروع کنیم زیرا سواد رسانه مسئله بسیار مهمی است و فرزندان ما با فضای مجازی از سنین کوچک تا بزرگ آشنایی دارند و بهتر است روایت اول را در فضای مجازی خود ما داشته باشیم.

 

 

 

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: نیروهایی که در فضای مجازی زحمت می‌کشند نباید گمنام باشند و بتوانند محصولات خود را بخصوص در مدارس و دانشگاه‌ها به نمایش بگذارند.

 

 

مهدوی مطلق در ادامه افزود: لازم است نیروهای انقلابی که در فضای مجازی فعالیت دارند به دولت طرحی کاملا تعریف شده ارائه دهند و دولت نیز با توجه به تسهیلاتی که دارد در کنار آن‌یک اشتغال‌زایی به وجود بیاید.

 

وی عنوان کرد: رویکرد دولت برای حمایت از این نوع کارها بسیار بالا است و لازم است برای چنین موضوعاتی نیروهای انقلابی که در فضای مجازی فعالیت دارند یک طرح ارائه دهند تا با توجه ‌به اینکه امروزه بسیاری از کسب‌وکارها در این فضا قرار دارد بتوان به اشتغال‌زایی نیز کمک کرد.

 

فرماندار شهرستان بویراحمد در پایان خاطرنشان کرد: اگر کسانی که در این فضا فعالیت دارند بتواند به سمت طرح‌های اشتغال‌زا در فضای مجازی روی بیاورند دولت نیز در این خصوص قطعاً حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین