صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. اسفند 1401 - 9:23
کد مطلب: 74643
دانش‌آموزان پسر شهرستان بهمئی به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند.
اعزام دانش اموزان بهمئی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید امینی شهرستان بهمئی از اعزام ۲۵ نفر از دانش آموزان مدارس مختلف این شهرستان با همکاری و هماهنگی اداره آموزش و پرورش بهمئی  به مناطق جنگی ( راهیان نور ) خبر داد و گفت: این دانش آموزان از مدارس مختلف شهرستان هستند که به همراه سرپرست از اداره آموزش و پرورش  به مناطق راهیان نور جنوب کشور اعزام شدند.

 

 صالحی پور هدف از برگزاری اردوی راهیان نور را آشنایی دانش آموزان با اهداف شهدا، حفظ روحیه شهادت طلبی و آشنایی با فرهنگ جهاد و شهادت و استفاده از فضای فرهنگی در مناطق عملیاتی جنوب کشور عنوان کرد.

 

وی گفت: اردوهای راهیان نور در گام دوم انقلاب یکی از روش‌های موثر جهادتبیین و آشنایی نسل سوم و چهارم انقلاب با اهداف و آرمان‌های والای شهدا و ایثارگران است که می تواند الگوهای موفق و حماسه‌های ماندگار و هویت ساز را به نسل‌های  نوجوان و جوان معرفی کند.

 

صالحی پور ادامه داد: این حرکت امروز در پاسداشت شهدا در دوران دفاع مقدس است تا به دشمنان بگوییم که این تفکر و اندیشه در نظام جمهوری اسلامی جاری است. 

 

فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید امینی شهرستان بهمئی افزود : در این اردوی سه روزه که از ۶ تا ۸ اسفند  ماه جاری می‌باشد دانش آموزان به مناطق عملیاتی جنوب ، شلمچه، هویزه ، دهلاویه و 2 کوهه بازدید و از نزدیک با مناطق جنگی و با فرهنگ ایثار، شهادت و جان‌فشانی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس آشنا می‌شوند.

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید.

نظرات کاربران

آخرین عناوین