صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

8. اسفند 1401 - 9:19
کد مطلب: 74642
به مناسبت روز پاسدار و جانباز مسئولان شهرستان بهمئی با خانواده پاسدار جانباز دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:هم‌زمان با ولادت امام حسین (ع) و روز پاسدار مسئولان شهرستان بهمئی با خانواده جانباز پاسدار «محمدعلی باقری» دیدار کردند.

 

در این دیدار علی‌محمدی فرماندار شهرستان بهمئی ضمن تبریک میلاد باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار گفت: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان برای مسئولان افتخار بزرگی است و هر چه برای این جامعه کار شود در مقابل ایثارگری آنان کم است.

 

وی ادامه داد: جانبازان از اجر و ثواب اخروی برخوردارند و به اهدافی که داشتند رسیدند و این دیدارها تنها برای یادآوری روزها و خاطرات دفاع مقدس و ماندن در مسیر شهدا و جانبازان است.

 

محمدی بیان کرد: همه ما و جامعه ایران اسلامی همیشه به این دلاورمردان مدیون هستیم و روحیه بالای خانواده معظم شهدا و جانباز بزرگ‌ترین درس برای ما است و وظیفه همگی را برای حفظ و ادامه راه آنان سنگین می‌کند.

 

فرماندار شهرستان بهمئی تصریح کرد: به‌عنوان خدمتگزاران نظام اسلامی مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همواره قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشد.

 

حجت‌الاسلام صلواتی امام‌جمعه شهرستان بهمئی در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران اظهار داشت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

 

وی بیان داشت: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دیدوبازدید از منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

 

امام‌جمعه لیکک گفت: مسئولان حاضر در پایان این بازدیدها ضمن تقدیر از شجاعت‌های خالصانه شهدا و ایثارگران در زمان دفاع مقدس، بر تلاش برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و رفع مشکلات این اقشار تلاش کنند.

 

در ادامه سالاری مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی گفت: همه ما مدیون فداکاری‌های ارزشمند شهدا و جانبازان انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع هستیم و اگر فداکاری و رشادت شهدا و جانبازان نبود ما امروز این امنیت و آرامش را نداشتیم.

 

وی در ادامه گفت: حفظ سیره عملی شهدا کاری ارزشمند است که در مکتب توحید، چیزی ماندگار است که در راه خداوند انجام شود و رضایت الهی را در پی داشته باشیم.

 

مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بهمئی در پایان گفت: شهدا بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و در این میان یاد شهدا اشاعه‌دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه بوده و دیدار با خانواده آنها، ادای دین به اسلام و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین