صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

23. دى 1401 - 15:49
کد مطلب: 74583
فرمانده سپاه ناحیه بهمئی گفت:عین الاسد سیلی محکم ملت بر استکباری بود که حاج قاسم را از ماگرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:سرهنگ مهدی غلامی فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در خصوص حمله ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد گفت:هجدهم دی ماه روز بصیرت اقتدار ملی و روز سیلی به شیطان بزرگ بود و ما آن را روز یوم الله می خوانیم.

 

وی ادامه داد:‏حمله به پایگاه نظامی عین الاسد نشانگر این است که ادعای قدرت برتر دنیا بودن از سوی آمریکایی ها غیر واقعی و پوشالی است و ما با حمله به این پایگاه، قدرتی که آمریکا با فیلم های هالیوودی برای خود و نمایش آن به‌وسیله رسانه به دنیا ساخته بود را در هم شکستیم.

 

غلامی ادامه داد:حمله به عین الاسد پاسخ کوبنده ای در جواب ترور حاج قاسم عزیز ملت

و در جواب تمام کسانی که آمریکا را از روی ترس بزرگ می شمردند بود و رزمندگان ما نشان دادند که این ملت عزیز آمادگی هر گونه مقابله ای را دارد و تقاص پر پر شدن قهرمان خود را خواهند گرفت.

 

 

وی در خصوص تاثیر حمله ایران به پایگاه نظامی عین الاسد در منطقه به ویژه محور مقاومت گفت:در هم کوبیدن پایگاه نظامی ‎عین الاسد توسط ایران اسلامی جرأت کافی به گروه های مقاومت در سراسر دنیا به ویژه یمن و سوریه و عراق را برای هدف قراردادن نیروهای تروریست آمریکا داده است و این یکی دیگر از پیامد های این حمله موشکی است.

 

وی در پایان گفت: ما در بمباران ‎عین الاسد ثابت کردیم که آمریکا با آن همه تجهیزات پیشرفته و آماده باش نتوانسته است از سامانه های خود استفاده کند و این بیانگر یک موضوع مهم یعنی توان و قدرت نظامی و آسیب رساندن به آنها را نشان داده ایم،البته که این سیلی محکم ملت ایران بر استکباری بود که حاج قاسم را از ما گرفت و انتقام سخت ما پایان حضور فساد‌ برانگیز و ویرانگر آمریکا در منطقه‌ است.

 

 

انتهای خبر/

نظرات کاربران

آخرین عناوین