صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

5. آذر 1401 - 22:33
کد مطلب: 74523
امام جمعه شهرستان بهمئی گفت: دشمن به ما نزدیک می شود تا مارا از دین دورکندو دستگاه نظامی بدون مماشات با اغتشاشگران برخورد قاطع کنند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :حجت‌الاسلام صلواتی امام جمعه شهرستان بهمئی در نماز عبادی سیاسی جمعه که در مسجد صاحب الزمان این شهرستان برگزار شد گفت:اروپا در سه قرن اخیر به بهانه ی ازادی کشورها را غارت کردند و به قیمت به گِل نشستن کشورها ثروتمند شد و این از ذات خبیث آنها است.

 

وی ادامه داد:دشمن با یک جنگ تحمیلی و ترکیبی در همه عرصه ها و تجربیاتش بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار داده است و آنها به دنبال ویرانی و هدفش انتقام از مردم است.

 

صللواتی درخصوص پیروزی و راه آن در برابر دشمنان گفت:راه پیروزی در برابر این جنگ ترکیبی علاوه بر اقدام به موقع نظامی علیه پایگاه های دشمن و اقدام مناسب قضایی در برابر اغتشاشگران و دیپلماسی قوی باید رضایت مردم و انسجام ملی و تلاش برای اتحاد را هموار کند چراکه دشمن بدنبال ضربه زدن به کشتی این کشور است.

 

وی به سواد رسانه اشاره کرد و گفت: باید سواد رسانه را بالا ببریم تا بتوانیم در برابر جنگ بی رحمانه نرم و سایبری دشمن مقابله کنیم و این در جامعه امروز بسیار مهم است چراکه دشمن با فضای مسموم رسانه ای افکار برخی را دردست گرفت و کارخود را پیش می برد.

 

امام جمعه لیکک گفت: دشمن داعش را خلق می کند و جنایت های مختلف جنگی انجامدمی دهید و دم از حقوق بشر می زنید .ننگ بر شما باد که دنیا را به تباهی کشیده اید.

 

وی ادامه داد:دشمن به شما جذب می شود تا شما را ازدینتان دورکنند و نشان ان اتش زن مسجد و قران توهین به ولایت فقیه و لباس مقدس پیامبر و بسبجی را سوزاندند و این  نشان از هدف انها بر علیه نظام است .

 

وی ادامه داد:از دیگر شهرها برای خرابکاری در شهرستان بهمئی و ایجاد ترس و کشته سازی در این شهرستان امدند که ضمن تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی از زبان مردم اعلام می کنم بدون مماشات با آنها با اقتدار برخورد شود.

 

وی در پایان به مناسبت هفته بسیج از بسیجیان و سپاه عزیز تقدیر و تشکر کرد و از مردم خواست قدردان آنها باشند.

نظرات کاربران

آخرین عناوین