صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

11. آبان 1401 - 23:19
کد مطلب: 74506
به مناسبت گرامیداشت روز دانش آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی استکبار جهانی زنگ استکبار ستیزی در مدارس شهرستان بهمئی به صدا درآمد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی ویژه برنامه بزرگداشت شهدای دانش آموز به ویژه شهید دانش آموز (غلامرضا ستمی) که مدرسه دبیرستان به نام ایشان متبرک شده است و شهدای ترور شاهچراغ ،زنگ استکبار ستیزی در این دبیرستان ودیگر مدارس با حضور مسئولین به صدا درآمد.

 

حجت‌الاسلام افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی ضمن گرامیداشت یاد ونام همه شهدا گفت: ١٣آبان روز نبرد دانش آموزان با استکبار است.

 

وی ادامه داد:امروزه دشمن بر روی دانش آموزان برنامه های ویژه ای تدارک دیده و می بینیم فتنه اخیر با مهندسی معکوس دشمن یعنی استفاده از دانش آموزان رخ داده است .

 

امام جمعه شهر لیکک اظهار داشت:از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران دشمن با سرمایه‌گذاری بر روی دانش آموزان سعی در انحراف تفکرات آنها و خارج کردن  آنها از مسیر انقلاب دارد و امروزه شاهد این موضوع هستیم و ماباید بیشتر از همیشه نسبت به جنگ شناختی و جنگ روانی حواسمان جمع باشد .

 

در ادامه سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت:امروزه دشمنان از هر نقطه‌ای هراس داشته باشند آن نقطه را هدف می‌گیرند و امروز حجاب و متانت دختران ایرانی هراس بر دل دشمنان انداخته است.

 

وی ادامه داد:کشورهای استکباری به صورت مستقیم دانش آموزان و نوجوانان ما را هدف قرار داده‌اند وما باید حواسمان جمع این موضوع باشد چراکه دانش اموزان نقش مستقیم و حیاطی در ساخت آینده کشور دارند و آینده در دستان آنها است.

 

وی یادآور شد: تسلیم نشدن در مقابل مستکبران از مهمترین اصول اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این راستا نظام تعلیم و تربیت، دانش آموزان را با این فرهنگ متعالی آشنا می‌کند.

 

امروزه دشمنان از هر نقطه‌ای هراس داشته باشند ان نقطه را هدف می‌گیرند و امروز حجاب و متانت دختران ایرانی هراس بر دل دشمنان انداخته است.

 

وی ادامه داد:کشورهای استکباری به صورت مستقیم دانش آموزان و نوجوانان ما را هدف قرار داده‌اند وما باید حواسمان جمع این موضوع باشد چراکه دانش اموزان نقش مستقیم و حیاطی در ساخت آیند

 

وی یادآور شد: تسلیم نشدن در مقابل مستکبران از مهمترین اصول اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در این راستا نظام تعلیم و تربیت، دانش آموزان را با این فرهنگ متعالی آشنا می‌کند.

 

 

 

 

 

 

 

تصاویر تکمیلی را مشاهده می کنید/

نظرات کاربران

آخرین عناوین