صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

2. مهر 1401 - 13:08
کد مطلب: 74451
امام جمعه شهرستان بهمئی گفت:غرب در تلاش برای ازبین برن حجاب در بین مسلمانان است و نیروی انتظامی باقدرت با هنجارشکنان مقابله کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:افروغی امام جمعه شهرستان بهمئی در خطبه های امروز نماز جمعه که ذر مسجد صاحب الزمان این شهرستان برگزار شد گفت:بازماندگان حکومت خوارجی، امروزه داعش را توسط آل سعود به وجود آوردند و ضربات بسیاری را به اسلام وارد کردند.

 

وی ادامه داد:امروز انقلاب اسلامی ایران محصول قرآن است و هزاران نفر جان خود را برای دین اهدا کردند و منظور از شهدا، از زمان اسلام تا به امروز است و قطعاً این موضوع برای دشمن سنگین است.

 

امام جمعه شهرستان بهمئی در ادامه گفت:ما امروز یاران دینی خوبی داریم مه از همه هستی خود خواهند گذشت تا نظام جمهوری اسلامی ایران باقی بمان 

 

حجت الاسلام افروغی اظهار داشت:زیر ساخت های ایران کنونی از زمان اسلام به مراتب قدرتمند تراست و آن را می توان در خصوص نفوذ ایران‌ و هر شاخصه ای برای قدرت ،از هر دوره ای بالا تراست

 

وی در خصوص امنیت ایران اسلامی  گفت :امنیت داخلی ایران اسلامی بسیار مناسب است و این یک شعار نیست چرا که در قیاس با کشورهای اروپایی مدعی ،ما امنیت مناسب تری را شاهد هستیم.

 

وی گفت: جبهه غرب به هر روشی برای ازبین بردن انقلاب اسلامی ایران دست می زنند و ما امروزه باید بیش از پیش برای مقابله با دسیسه های دشمن هوشیار باشیم.

 

امام جمعه شهرستان بهمئی گفت:اخلاقی ترین رسانه در نیا ایران اسلامی است و پخش اتفاقات اخیر آنهم بصورت شفاف، نشان بارز این موضوع است.

 

وی در ادامه گفت:حجاب یک امر انسانی است و دشمن دلسوز ناموس ما نیست و هدف اصلی آن از بین بردن جامعه و انقلاب اسلامی است.

 

افروغی در ادامه اظهار داشت:غرب نه تنها در جهت از بین بردن حجاب در اسلام تلاش می کند بلکه تلاش در جهت ازبین بردن حجاب در مسیح و دیگر ادیان دارد چرا که آنها سعی در از بین بردن عشق در میان جوامع مسلمان دارند

 

امام جمعه شهرستان بهمئی از نیروی انتظامی درخواست کرد و گفت: ما از نیروی انتظامی درخواست داریم با قدرت با این ناهنجاری ها مقابله کند و بداند ملت با قدرت پشتیبان آنها خواهد بود.

 

وی در پایان گفت:مردم بدانند و خیالشان راحت باشد که دشمان همانند گذشته راه به جایی نخواهند برد و ما وظیفه سنگینی در مقابله با این فتنه ها خ‌واهیم داشت.

 

سرهنگ مهدی غلامی فرمانده سپاه ناحیه بهمئی در نماز عبادی سیاسی جمعه امروز با مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: رزمندگان در ۸سال دفاع مقدس تمام جان و‌مال خود را گذاشتند تا یک وجب از خاک ایران اسلامی به دشمن واگذار نشود و ما امروزه باید پاسدار اهداف شهدا باشیم.

 

وی ادامه داد:۳۸کشور تجهیزات نظامی خودرا اختیار صدام خبیث قراردادند و سعی در ازبین بردن ایران اسلامی داشتند اما نتوانستند در مقابل اراده اسلام و ملت قهرمان ایران اسلامی مقابله کنند و رزمندگان اسلام با دفاع دلاورانه پیروز جنگ شدند.

 

غلامی در ادامه گفت:از دورترین نقطه استان یعنی شهرستان بهمئی رزمندگان با هر طریق که میشد خود را به جبهه‌ها حق علیه باطل رساندند و ما باید این رشادت ها و دلاوری ها را قدر بدانیم.

 

رزمندگان ما امروزه هم در مرزهای ایران اسلامی درحال مبارزه با جنگ باکومله هستند و این نشان از دشمنی همیشگی دشمنان در هر زمان و‌مکان با انقلاب و مردم را دارد.

 

غلامی ضمن تقدیر از حضور مردم شهرستان بهمئی در صبح گاه مشترک هفته دفاع مقدس،گفت:ما با باید قدردان مردم باشیم و‌بدانیم خداوند پشتیبان مردم و انقلاب آنها است و این را دشمن باید بداند که این درخت تنومند انقلاب با خون شهدا آبیاری شده و مردم اجازه سواستفاده دشمن را به هیچ‌عنوان نخواهند داد.

 

غلامی در خصوص اتفاقات اخیر گفت:قطعا مردم در مقابل اتفاقات اخیر برخی ها که سعی در تضعیف اسلام و انقلاب دارند ایستادگی خواهند کرد و اجازه پیاده کردن اهداف خبیث دشمنان را نخواهند داد.

 

 

انتهای خبر/

نظرات کاربران

آخرین عناوین