صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

30. شهريور 1401 - 9:31
کد مطلب: 74445
استخر شنای شهر لیکک پس از ۲سال تعطیلی باحضور مسئولان شهرستانی بازگشایی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر تنها استخر شنای شهرستان بهمئی پس از 2 سال تعطیلی بازگشایی شد.

 

بیانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان بهمئی در این مراسم گفت:تعطیلی استخر شنای شهر لیکک یکی از مشکلات اداره ورزش و جوانان بوده که برای رفع آن دغدغه های زیادی داشتیم که خوشبختانه با حمایت های جناب آقای دهقان مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان،آقای خوبی معاونت توسعه ورزش استان  و پیگیری های فرماندار و اداره ورزش و جوانان، بازگشایی گردید. 

 

وی تصریح کرد:استخر شنای شهر لیکک به خاطر بدهی های میلیونی برق ،آب و گاز و مشکلات فنی موتورخانه تعطیل شده بود که با پیگیری و تعامل با مسئولان شهرستان این مشکلات رفع شد.

 سرپرست اداره ورزش افزود: کلیه هزینه های انجام شده در استخر توسط مستاجر اقای پناهی و پیمانکارمجموعه  انجام شد.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان بهمئی گفت:این استخر به صورت روزانه بازدید و کلرزنی می شود و از نظر بهداشت و سلامت برای مردم ضرری ندارد و خانواده ها می توانند بدون هیچگونه نگرانی از آن استفاده کنند.

 

بیانی گفت:جوانان شهرستان ظهر های داغ تابستان را جهت آب تنی و تفریح در آبهای آزاد می گذراندند که با بازگشایی این استخر خطرات استفاده از آبهای آزاد از بین خواهد رفت .

 

استخر شنای سرپوشیده شهرستان بهمئی از مصوبات دولت نهم بود که با اعتباری بیش از 40میلیارد ریال در مجموعه تربیت بدنی شهر لیکک به بهره برداری رسید و بنا به گفته کارشناسان یکی از استخرهای استاندارد با فناوری های روز کشور می باشد.   

 

درپایان از زحمات و پیگیری های همه کسانی که در این امر مهم ما را یاری کردند صمیمانه سپاسگزاریم و بسیار خوشحالیم که یکی از مطالبات بحق مردم این شهرستان برآورده گردید و انشاالله که بتوانیم مجموعه ورزش شهرستان را باحمایت های مدیر کل محترم ورزش و جوانان و فرماندارمحترم به جایگاههای  بالا برسانیم. 

 

 

 انتهای خبر 

نظرات کاربران

آخرین عناوین