صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

27. شهريور 1401 - 14:17
کد مطلب: 74439
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان بهمئی طی پیامی از مردم این شهرستان در برپایی موکب شهدای شهرستان بهمئی در عراق تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:سرهنگ مهدی غلامی فرمانده سپاه ناحیه بهمئی طی پیامی از مردم این شهرستان در پی برپایی موکب شهدای شهرستان بهمئی در عراق تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح زیر است

بسم الله الرحمن الرحیم

لِقَتلِ الحُسينِ حَرارَةً في‌ قُلوبِ المُؤمِنينَ لاتَبرُدُ اَبَداً)

بدون شک برپا كردن خیمه عزاي سيد الشهداء(ع) وهزينه نمودن جان و مال براي آن حضرت یکی از مهمترین راه های جلب رضایت حق تعالی و سبب نزول رحمت و عامل شفاعت اهل بیت(ع) در قيامت است.

 

حماسه حضور بی ‌نظیرمردمی درکنگره عظیم اربعین حسینی،همه ساله به همراه حماسه حضورمواکب مردمی خدمت رسان به زوارسیدالشهداء حضرت اباعبدالله الحسین‌(ع)، نمایش دهنده صحنه ایثار،عشق وعاطفه، مودّت ومحبت بین مسلمین عاشقان و دلدادگان آن حضرت بود.

 

موکب شهدای شهرستان بهمئی در اربعین حسینی جهت خدمت رسانی به زائران اربعین در عراق ، این دلتنگی را با شور حسینی و اربعینی در هم آمیختند و اقدام به راه اندازی این موکب در عراق ودر شهر نجف اشرف نمودند.

 

تلاش ها و مجاهدت های خالصانه موکب شهدای شهرستان بهمئی در اربعین حسینی را هيچ کس نمي تواند ارزش گذاري کرده و از آن قدرداني نماید و ان شاءالله اجر و پاداش این خدمات واعمال خالصانه نزد پروردگار متعال ثبت و ضبط خواهد بود.

 

به همین منظور اینجانب به عنوان یکی از خادمین مردم شهرستان بهمئی بر خود لازم می دانم از زحمات و پشتیبانی مردم همیشه در صحنه و‌ ولایت مدار و شهید پرور شهرستان بهمئی و تمامی مدیران و خادمین مواکب اربعین حسینی و همچنین هیئات های مذهبی ، خیرین و حمایت کنندگان این حماسه بزرگ قدردانی به عمل می آورم.

 

 

 

سرهنگ مهدی غلامی نژاد

فرمانده سپاه ناحیه بهمئی

نظرات کاربران

آخرین عناوین