صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

15. شهريور 1401 - 11:20
کد مطلب: 74432
مدیر عامل بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد در خصوص اقدامات این بانک برای حمایت از ازدواج جوانان از طریق پرداخت تسهیلات توضیحاتی داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:یکی از دلایل و موانعی که می تواند سد راه ازدواج جوانان باشد، نبود درآمد کافی و همچنین هزینه های بالا است در این راستا سیاست گذاران و همچنین متولیان امر ازدواج باید با ارئه مشوق های مختلف در صدد ترغیب جوانان به ازدواج باشند.

 

در این رابطه پرداخت تسهیلات ازدواج می تواند بار هزینه ها را  از دوش جوانان و متقاضیان  ازدواج کمتر کند هر چند ترویج ازدواج آسان از مهمترین راهکارها برای ازدواج و تشکیل خانواده است.

 

گفتنی است پرداخت تسهیلات ازدواج باید به گونه ای باشد تا آمار پرداختی ها در این حوزه به نسبت سال های گذشته بیشتر شود تا شاهد اثر مثبت تسهیلات بانکی در افزایش آمار ازدواج در کهگیلویه وبویراحمد باشیم. 

 

مدیر عامل بانک کشاورزی   در گفت گو با صبح زاگرس  در خصوص اقدامات  بانک کشاورزی برای پرداخت وام ازدواج  گفت: برای دریافت وام ازدواج سامانه ای وجود دارد که زوج های جوان با ثبت نام در این سامانه  تسهیلات ازدواج دریافت می کنند.

 

مدیر عامل بانک کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت:بعد از ثبت نام زوج ها وام ازدواج با نوبت های مشخص شده به صورت ماهیانه به آنها پرداخت می شود.

 

وی به آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ازدواج و فرزند اوری پرداخت و گفت: در حوزه تسهیلات ازدواج حدود 540 میلیارد ریال پرداخت شده است  و در حوزه فرزند اوری بانک کشاورزی حدود   160 میلیارد ریال تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرده است.

 

این مسئول گفت: تسهیلات وام ازدواج تا پایان تیرماه برای کسانی که ثبت نام کردند وام ازدواج آنها پرداخت شده است.

 

وی با بیان اینکه پرداخت وام ازدواج ادامه دارد و اعتبار تخصیص می دهند، ادامه داد:  در حال حاضر اعتبار تخصیص یافته ای نداریم و پرداختی همه پرداخت شدند.

 

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین