صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

7. شهريور 1401 - 18:52
کد مطلب: 74419
تست آمادگی جسمانی پرسنل پایور ناحیه مقاومت بسیج بهمئی شش ماهه اول سال ۱۴۰۱در بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:تست آمادگی جسمانی پرسنل پایور ناحیه مقاومت بسیج بهمئی شش ماهه اول سال ۱۴۰۱در پارامتر های ذیل برگزار شد.

 

گرفتن فشارخون .قند .دراز ونشست.دوی ۳۲۰۰متر .شنا وبارفیکس 

مدیر تربیت بدنی سپاه بهمئی با بیان این که آمادگی جسمانی و تندرستی عامل مهمی در حفظ شادابی، نشاط و افزایش روحیه و اعتماد به نفس است.

 

 میثم حکیمی مدیر تربیت بدنی سپاه شهرستان بهمئی با بیان اینکه ورزش باید جنبه پهلوانی داشته باشد، گفت: راستی، درستی و صداقت که از ویژگی‌های ورزشکاران پهلوان هست و باید همواره سرلوحه کار ورزشکاران و قهرمانان ما قرار بگیرد. 

 

 

وی افزود: مسئولین ورزشی یک رسالت پیامبرگونه به عهده دارند؛ چراکه توجه به امر ورزش از انحرافات جلوگیری کرده و روحیه جوان‌مردی به افراد می‌دهد.

ایشان  با بیان اینکه ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌های ورزشی در نواحی وحوزه های مقاومت بسیج  باید در اولویت برنامه‌های مسئولان ورزشی سپاه های استانی باشدوی اظهار داشت ارتقای آمادگی جسمانی کارکنان پایور  از اولویت‌های سپاه است. توسعه ورزش در حوزه سربازان و کارکنان وظیفه و خانواده‌های کارکنان و اهتمام به ورزش قهرمانی در کنار ورزش عمومی و همگانی نیز باید به طور جدی از سوی مسئولان و دست اندکاران ورزش در سپاه پیگیری شود.

 

تصاویر تکمیلی

نظرات کاربران

آخرین عناوین