صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. تير 1401 - 17:02
کد مطلب: 74339
نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی، چرام و لنده در مجلس گفت: با تلاش های صورت گرفته اعتباری از سوی وزارت نفت برای بازسازی مناطق سیل زده کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده اخذ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: نماینده مردم شهرستانهای چهارگانه کهگیلویه به اقدامات اخیر خود برای حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: دیداری با وزیر نفت داشتم که در این نشست نیز استاندار هم حضور داشتند و پیگیری های لازم جهت اخذ اعتبارات و امکاناتی برای حوزه انتخابیه صورت گرفت.

 

وی افزود: در این نشست مسائل و موضوعات به استماع وزیر رسیدند و پس از آن دستورات لازم را صادر نمودند که از مهم ترین  آنها می توان به کمک در جهت بهسازی و آسفالت جاده سادات-دمه-میان تنگان و همچنین اختصاص اعتباری برای بازسازی مناطق سیل زده کهگیلویه، بهمئی چرام و لنده بوده است.

 

 

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: با تلاش های انجام شده رئیس بنیاد مستضعفان سفری به کهگیلویه داشتند و در راستای محرومیت زدایی در حوزه انتخابیه، قول مساعد دادند تا بنیاد علوی در بخش چاروسا اقداماتی در جهت محرومیت زدایی انجام دهد و همچنین تسهیلاتی را نیز در راستای اشتغالزایی به مردم این منطقه پرداخت کند.

 

 

نماینده کهگیلویه، بهمنی، چرام و لنده در مجلس بیان کرد: در بحث جذب اعتبارات در بعد آبرسانی اتفاقات خوبی رقم خورد و در حقیقت برای آبرسانی به 4 شهر  دهدشت، سوق، چرام و لنده اعتبارات قابل قبولی اخذ شد.

 

 

انتهای پیام

نظرات کاربران

آخرین عناوین