صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. تير 1401 - 21:59
کد مطلب: 74335
گشت مشترک بازار شهر لیکک با پلمپ ۵ واحد صنفی انجام گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر:گشت مشترک بازار شهر لیکک با حضور مدیر و بازرسان مدیریت جهاد کشاورزی ، رئیس تعزیرات ، اتاق اصناف ، اداره صنعت معدن و اماکن نیروی انتظامی انجام گرفت.

 

اکبر زکی نژاد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی در این خصوص گفت: طبق بازرسی های مکرر در سطح بازار ، با اصناف و نانوایی های متخلف برخورد و جریمه نقدی صورت گرفت.

 

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهمئی گفت ؛ در راستای تنظیم بازار برحسب وظایف محوله و برای جلب رضایت مردم روزانه بصورت سه شیفت از نانوایی ها و دیگر اصناف بازرسی و نظارت می شود و در این بازرسی ها با متخلفین برخورد قاطع صورت گرفته و طبق دستورالعمل جدید با دستور رئیس اداره تعزیرات واحدهای متخلف پلمپ خواهند شد.

 

وی ادامه داد: در ادامه این بازرسی ها و طبق دستورالعمل، ۵ واحد (۲واحد نانوایی ، ۲واحد سوپرمارکت و یک واحد شیرینی فروشی) پلمپ شدند .

 

زکی نژاد ادامه داد ؛ بازرسی ها با جدیت و در تمامی ایام هفته بصورت گشت مشترک ادامه خواهد داشت و برای جلب رضایت مردم و جلوگیری از تضییع حقوق آنها اعمال قانون خواهد شد .

 

وی در پایان از همه شهروندان عزیز خواست ،با مشاهده کوچکترین تخلف در اسرع وقت گزارش داده و با مجموعه محترم ستاد تنظیم بازار همکاری کنند .

نظرات کاربران

آخرین عناوین