صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

12. تير 1401 - 14:17
کد مطلب: 74328
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی گفت : ۲۰ جنایت ثبت شده پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ،نمونه بارز اقدامات خصمانه آمریکایی ها علیه ملت ایران است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: زاگرس امین درخشان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در گفت : آمریکایی ها از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز در مواجهه با ملت ایران اسلامی ، بازنده واقعی بوده است و همواره در پی تلافی و مقابله با ایران اسلامی است.

 

وی ادامه داد : شکل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن ، بزرگترین شکست برای آمریکایی ها بوده و بخش اعظمی از اقدامات خصمانه بر علیه ملت ایران متوجه همین شکست آنها در شکل گیری انقلاب اسلامی است.

 

درخشان اظهار داشت: آمریکایی ها  قبل از انقلاب اسلامی ایران ،در دنیا به ویژه منطقه خاورمیانه آزادانه اراده انجام هرکاری را داشتند، اما امروزه اینگونه نیست و با قدرت گرفتن روز افزون ایران اسلامی مانع از وقوع اهداف پلید آنها نه تنها در ایران بلکه در منطقه خاورمیانه و سرزمینهای اسلامی شده است و همین امر موجب اقدامات خصمانه آمریکایی ها درصدد جبران شده و اقداماتی زیادی همچون ترور شهید بهشتی و ۷۲تن ،  هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران در سال۱۳۶۷ ، جنگ و ترورهای زیادی بر علیه ملت ایران اسلامی شده است.

 

وی در ادامه بیان کرد: اگر تحلیلی بر اقدامات خصمانه و جنایت کارانه آمریکا داشته باشیم متوجه خواهیم شد آمریکایی ها در هیچ زمینه ای نتوانستند بر ایران اسلام پیروز شوند و نمونه آنها را می توان در ۸سال جنگ تحمیلی برعلیه ملت ایران ، به زمین نشاندن پهبادهای آمریکایی، باخاک یکسان شدن پایگاه نظامی عین الاسد ،  توقیف ۲کشتی نفتی در جواب توقیف کشتی ایرانی و اقدامات بی شمار دیگر که همگی نشان از افول آمریکایی ها در برابر قدرت روز افزون ایران اسلامی دارد.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت : اساس شکل گیری قدرت سیاسی آمریکا برپایه جنگ و خونریزی و ترور و‌جنایت های مختلف است و ۲۰ جنایت ثبت شده بر علیه ملت شریف ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، نمایانگر و اثبات‌کننده همین موضوع است.

 

درخشان در پایان گفت : شهادت سردار سلیمانی نمونه بارز و آشکار وحشی گری آمریکایی ها در برابر قدرت روزافزون ایران اسلامی است و آمریکایی ها وقتی توان مقابله را ندارند، روی به چنین ترورهای بی رحمانه می آورند .

نظرات کاربران

آخرین عناوین