صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

11. تير 1401 - 0:33
کد مطلب: 74324
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین صالح ویسی امام جمعه موقت شهرستان بهمئی در مسجد صاحب الزمان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: حجت‌ اسلام صالح ویسی امام جمعه موقت شهرستان بهمئی در خطبه های امروز نماز جمعه که در مسجد صاحب الزمان شهر لیکک برگزار شد گفت : علت سربلندی و پیروزی ایران اسلاع در شرایط سخت در سال ۱۳۶۰ ، ایستادگی و نترس بودن مردم چ در برابر دشمن بود و این یک سنت الهی است.

 

وی ادامه داد : حوادث تلخ سال ۱۳۶۰ بصورتی طراحی شده بود که اوضاع کشور به هم بریزد و اگر مقاومت جانان مردم در کنار انقلاب نبود این پیروزی‌ها بوجود نمی آمد.

 

حجت‌الاسلام ویسی در ادامه گفت: انقلاب اسلامی در سالهای آینده بصورتی خواهد بود که در تمامی زمینه ها پیشرفت های بسیاری زیادی خواهد داشت و امروزه برخی از این پیشرفت های چشمگیر را در مسائل علمی و عمرانی و‌نظامی شاهد هستیم.

 

وی ادامه داد : علی رغم نواقصی که در همه دولت ها در طول ۴۰سال اخیر وجود داشت، پیشرفت های بسیار خوبی در این ۴۰سال حاصل شده و طی ۱سال گذشته اقدامات مناسبی صورت پذیرفت و به آینده روشن این نظام بسیار امیدوار هستیم.

 

ویسی در خصوص قوه قضایی و بحث مبارزه با فساد و دیگر موارد گفت : حضرت امام خامنه ای در این خصوص توصیه های ازجمله مبارزه با فساد داشتند و فرمودند ، قوه قضاییه باید در صدر امر به معروف، فساد ستیزی و تبعیض باید باشد و این یک تکلیف است و باید در این راستا تلاشها دوچندان شود.

 

ویسی در خصوص آمریکا و ردپای آنها در جنگهای سراسر دنیا گفت : هر جنگ ،فتنه و آشوب، کودتا و ترور در دنبا وجود دارد باید رد پای آمریکایی ها را در آن جستجو کرد چرا که آنها ناقض حقوق بشر در دنیا هستند.

 

وی در خصوص روز ۱۲تیر روز افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: ناوگان آمریکایی به هواپیمای مسافربری ایرانی حمله کرد و ۲۹۱نفر مسافر را شهید کرد و این روز به نام روز افشای حقوق بشر آمریکایی نامگذاری شد.

 

حجت‌الاسلام صالح ویسی در خصوص انتقال مسائل و جنایت های آمریکا خصوصاً طی ۴۰سال اخیر به نسل جدید و آینده گفت : نسل جدید بسیاری از این اقدامات آمریکایی ها را نمی دانند و بزرگترین جهاد تبیین ، دشمن شناسی و آگاهی جامعه خصوصاً نسل جدید است و ما باید در این زمینه بسیار کوشا باشیم.

 

 

 

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین