صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

14. ارديبهشت 1401 - 15:15
کد مطلب: 74245
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی از اعضای شورای بسیج فرهنگیان این ناحیه تجلیل کرد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :جهانگیر آشنا مدیر کانون بسیج فرهنگیان ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی در این جلسه گفت : همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، معلمان پایه ریزان تمدن نوین جامعه هستند و اگر این فرهنگیان نباشند تمدنی شکل نخواهد گرفت، لذا ارزش و اهمیت خاص و ویژه برای جامعه فرهنگی  باید در نظر گرفت و امروز از خدمات اعضای کانون بسیج فرهنگیان و به نیابت از همه فرهنگیان  تجلیل و تقدیر انجام پذیرفت.

 

سرهنگ مهدی غلامی در این جلسه گفت :سپاه و‌بسیج همیار و‌همکار در راستای تربیت نسل آینده هستند و امروز شاهد همکاری مناسب بین این دو نهاد ارزشمند هستیم.

 

وی ادامه داد : سپاه از عضو یابی به عضو سازی رسیده است و در راستای آینده مناسب توسط آینده سازان این مرز و بوم تمام تلاش خود را بکار گرفته و امیدوار هستیم نتایج مناسب را در آینده شاهد باشیم.

 

غلامی اظهار داشت : دانش آموزان باید فلسفه و ارزش برگزاری مراسمات در مناسبتهای مختلف را بدانند تا بتوانیم در آینده ثمره برگزاری این مراسمات را در رفتار و کردار فرزندان خود ، شاهد باشیم.

 

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ناحیه بهمئی در خصوص جهاد تبیین گفت : جهاد تبیین یعنی شناخت شهدا و راه و هدف آنها به فرزندان خود آنهم در مناسبتهای مختلف .

 

وی در ادامه گفت :ما ۱۵ شهید فرهنگی وجانبازان فرهنگی زیادی را در سطح شهرستان بهمئی داریم و این شهدا و‌جانبازان با هدف مشخص وارد سنگر نبرد شدند و ما امروز وظیفه ماست در سنگر آموزش حضور فعتل و موثر داشته باشیم. 

 

غلامی در خصوص ولنگاری فضای مجازی در جامعه گفت :  فضای مجازی را باید جدی بگیریم چرا که ولنگاری فضای مجازی عامل مهم در آسیب های اجتماعی شده است و امروز  با فرهنگ سازی و آموزش مناسب در فضای مجازی باید جلوی این ولنگاری و آسیب های اجتماعی را بگیریم .

غلامعلی مویدی در این جلسه گفت : امیدواریم ما معلمین از ابتدای استخدام تا روز بازنشتگی تمام تلاش خود را برای تربیت اخلاق و علم برای فرزندان و‌آینده سازان این مرز و بوم بکار گیرم.

 

وی ادامه داد : جامعه و خانواده بزرگ فرهنگی هدف و‌حوزه اصلی آن تربیت نسل های آینده ایران اسلامی و‌جامعه است و هر توفیق و  آسیب اجتماعی رخ دهد ثمره تعلیم و تربیت معلم است و ما باید تمام تلاش خود را برای این موضوع بکار گیریم.

 

مویدی اظهار داشت : در این هفته برنامه های متنوع خواهیم داشت و بیشترین ادغام‌ و‌ارتباط آموزش و پرورش با سبز پوشان سپاه است و از اینکه حامی و‌کمک کار آموزش و‌پرورش هستند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

نظرات کاربران

آخرین عناوین