صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

6. ارديبهشت 1401 - 14:54
کد مطلب: 74229
معاون مالی بانک سپه استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح شعبه بانک سپه در شهرستان بهمئی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر :جلسه مقدماتی افتتاح شعبه بانک سپه در شهرستان بهمئی با حضور سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهمئی و علی رضا نژاد معاون مالی ،ستوده مسئول روابط عمومی و سوسنی معاون برنامه ریزی بانک سپه استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات این ناحیه برگزار شد .

 

 

در این جلسه سرهنگ مهدی غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بهمئی گفت : با توجه به مطالبه عموم مردم شهرستان بهمئی و پرسنل نیروهای مسلح این شهرستان مبنی بر کمبود بانک سپه و مشکلات عدیده بوجود آمده ، تصمیم بر آن شد که شعبه بانک سپه در این شهرستان راه اندازی و افتتاح شود.

 

 

غلامی در ادمه تسریح کرد : با توجه به درخواست عمومی این موضوع ، کمال همکاری با مدیران شعب بانکی در استان  را دارا هستیم و با تمام توان و تلاش  از این موضوع اسقبال و خمایت می کنیم.

 

در ادامه مدیر عامل بانک سپه در این جلسه گفت :ما افتخار میکنیم همکار سبزپوشان امنیت  هستیم و تمام تلاش خود را برای خدمت به این عزیزان بکار خواهیم گرفت .

 

وی ادامه داد : بانک سپه مدافع ، همیار و همکار دولت بوده و در تامین منابع مالی طرح های بزرگ و کلان همچون پالایشگاه بید بلند بهبهان و کارخانه روغن نباتی در گچساران ، بانک سپه نقش پر رنگ و اساسی داشته است.

 

وی در پایان گفت : با توجه به رویکرد همکاری بسیار مناسبی که از مسؤلان شهرستانی به ویژه غلامی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهمئی در این زمینه داشته اند ، امید وار هستیم در آینده بسیار نزدیک شاهد افتتاح شعبه بانک سپه در شهرستان بهمئی باشیم.

نظرات کاربران

آخرین عناوین