صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

26. آبان 1400 - 16:55
کد مطلب: 74121
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی از اجرای بیش از ۳۱ عنوان برنامه ویژه گرامی داشت هفته بسیج در شهرستان بهمئی خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آوای ماغر: علی محمدی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهمئی گفت : امیدوارم همه ما بسیجی واقعی باشیم و برای ثابت کردن این موضوع ۳ پارامتر داریم که ببینیم رفتار ما چقدر مغایرت و شباهت با بسیجی واقعی دارد.

 

وی با بیان اینکه؛ بسیجی کسی است که تابع امر الهی باشد، مثل حضرت ابراهیم که بدون درنگ تصمیم می گیرد که فرزند خود را در راه خدا قربانی کند گفت:بسیجی دوم خود حضرت اسماعیل است که پیروی می‌کند از پدر و تصمیم الهی، و  می‌گوید چشمانم را ببند تا محبت بین ما باعث منصرف کردن شما از این امر الهی نشود.

 

محمدی خاطر نشان کرد: بسیجی سوم امام علی علیه السلام است که به جای آن حضرت و در بستر پیامبر خدا خوابید و بدون آنکه فکر کند آیا من در امنیت هستم یا خیر ،و بسیجیان زمان همچون شهید باکری و امثال آنها.

 

وی در خصوص ادعای بسیجی بودن گفت  : اگر ما ادعای بسیجی بودن داریم  باید رفتار خودمان را با بسیجی واقعی مقایسه کنیم که آیا اگر منافع ما به خطر افتاد باز هم حاضر هستیم کار بسیجی و راه بسیجی را ادامه دهیم و با تمام توان کار خود را انجام دهیم.

 

محمدی در ادامه در خصوص ویژگی بسیجی واقعی گفت : یک بسیجی شاید هیچ پرونده‌ای برای عضویت در بسیج نداشته باشد اما خود یک بسیجی واقعی است مثل شهید علی لندی که جان خود را بدون هیچ چشم داشتی به خطر انداخت و آن کار بزرگ را انجام داد. اما کسانی هم هستند که شبانه‌روز دم از بسیج و بسیجی می‌زنند اما هیچ گونه عمل بسیجی ندارند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در ادامه در خصوص تهمت زدن ها در فضای رسانه گفت :جلوی تهمت زدن ها در فضای رسانه گرفته شود، چرا که به راحتی به دیگران تهمت زده می شود وشما اصحاب رسانه باید تمام تلاشتان را به کارگیرید تا جلوی این مشکلات و تهمت ها گرفته شود و این امر میسر نخواهد شد مگر آنکه از خودتان یعنی اصحاب رسانه، شروع کنید.

وی در پایان گفت : هفته بسیج از روز شنبه ۲۹ آبان در  شهرستان بهمئی همچون سراسر کشور آغازو تا روز جمعه ۵ آذر ادامه دارد و برنامه های متعددی را خواهیم داشت‌که از مهمترین این برنامه هابه اهداء جهیزیه به زوج های جوان، سرکشی از طرح های اشتغالزایی، رونمایی از کتاب نقش رزمندگان بهمئی در دفاع مقدس، و دیگر برنامه ها در گرامی داشت هفته بسیج اشاره کرد.

 

خبرنگار : علی ستوده

نظرات کاربران

آخرین عناوین