صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. اسفند 1396 - 13:34
کد مطلب: 72238
امام جمعه شهر لیکک مسئولین را به اجرای عدالت و کاهش تبعيض در جامعه توصیه نمود و تصریح کرد : انقلاب اسلامی باعث پیشرفت های علمی و عمرانی بسیاری شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛نماز جمعه این هفته شهر لیکک به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی اقامه شد.

افروغی گفت : سال 96 با همه خوبیها و خاطرات بد در حال اتمام است ؛می‌توان در فلسفه پیدایش بهار تفکر کرد و با این پدیده به وجود خداوند پی برد.

وی افزد: همه انبيا و اولیای الهي برای ارشاد انسان ها برانگیخته شدند و تمام هدف آنها در این گفتار نمود پیدا می‌کند که خداوند شریک ندارد و واحد است.

افروغی تصریح کرد :فصل بهار فصل تفکر است و انشاءالله به طهارت درون بپردازیم و دل را از کینه و تنفر نسبت به دیگران خالی کنیم.

امام جمعه شهر لیکک از مردم خواست در آستانه سال نو نسبت به هم مهر بورزند و کینه ها را دور بریزند.

افروغی در ادامه از مردم خواست با توجه به شهادت امام هادی و سالروز ارتحال فرزند برومند امام( ره) در این ایام مراسم شادی نداشته باشند.

وی29 اسفند، روز ملی شدن صنعت  نفت را نقطه عطفی در تاریخ ایران  و پایانی بر استبداد و سلطه استکبار بر منابع ملی دانست.

افروغی مسئولین را به اجرای عدالت و کاهش تبعيض در جامعه توصیه نمود و  تصریح کرد : انقلاب اسلامی باعث پیشرفت های علمی و عمرانی بسیاری شد.

امام جمعه شهر لیکک گفت: افزایش قیمت حامل‌های انرژی با توجه به توان ضعیف مالی مردم، مورد اعتراض همیشگی ماست.

 امام جمعه شهر لیکک در پایان شرکت گسترده مردم در انتخابات، افتتاح کارخانه میعانات گازی بدست سبز قامتان سپاه پاسداران، شکست داعش در سوریه با پیکار شبانه روزی دلاوران سپاه اسلام را از مهمترین اقدامات مثبت در سال 96 دانست.

خبرنگار:کیان کریمی

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها