صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

27. بهمن 1396 - 13:16
کد مطلب: 72184
امام جمعه شهر لیکک در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر برگزاری رفراندوم در ایران، گفت: حماسه 9دی ها و 22 بهمن ها حامل این پیام شفاف است که ما انقلاب را دوست داریم و حامی انقلابیم و نیازی به رفراندوم نداریم و اندیشه برگزاری رفراندوم یک اندیشه غلط است.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر،نماز جمعه شهر لیکک ظهر امروز به امامت حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی اقامه شد.

افروغی در خطبه های امروز ابتدا بر لزوم ترویج فرهنگ وقف و احسان در جامعه تاکید کرد.
وی گفت:پیامبر(ص) یکی از اعمالی را که ثواب آن بعد از مرگ هم قطع نمی شود،وقف و احسان نامید.
امام جمعه شهر لیکک از مردم خواست در زمینه توسعه مراکز فرهنگی و دینی وقف داشته باشند تا تاثیر آن در راستای دین دوچندان شود.
افروغی در فرازی دیگر از خطبه های امروز با تسلیت بمناسبت ایام حزن و اندوه اهل بیت(علیهم الاسلام)، ایام فاطمیه(س)، گفت: حضرت زهرای مرضیه (س) در کنار مظلومیت،یک مبارز بوده که آخرین آئین تربیت فرزند و شوهرداری را در کنار یک شخصیت مبارز سیاسی و دینی در وجود ایشان می بینیم.
امام جمعه شهر لیکک 
تصریح کرد:حضرت فاطمه(س)نمومه کامل ولایتمداری است که تمام مراحل زندگی ایشان در راستای ولایتمداری بود ، حتی راز مخفی ماندن قبر مطهر آنحضرت هم برای جلوگیری از سوء استفاده حاکمان نااهل می باشد.
افروغی با تقدیر از حضور حماسی مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن امسال، گفت: این پیش بینی حضور حماسی را رهبر حکیم و فرزانه ایشان داشتند که ایشان در پیامی حکیمانه از این حضور پر شور و حجماسی تقدیر و تشکر کرد.
وی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری در پیام تقدیر از حضور ملت، گفت: مسئولان باید با خدمت جهادی از مردم تشکر کنند.
افروغی افزود:این از افتخارات انقلاب اسلامی ایران است که برادران شیعه و سنی در کنار هم در ایام الله شرکت کرده و باهم زندگی می کنند.
امام جمعه شهر لیکک در واکنش به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر برگزاری رفراندوم در ایران، گفت: حماسه  9دی ها و 22 بهمن ها حامل این پیام شفاف است که ما انقلاب را دوست داریم و حامی انقلابیم و نیازی به رفراندوم نداریم و اندیشه برگزاری رفراندوم یک اندیشه غلط است.
انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین

پربازدیدها