صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

در نامه سرگشاده رئیس شورای بخش مرکزی بهمئی به استاندار آمده است:
ممبی در تقسیمات کشوری چه جایگاهی دارد؟/سرنوشت مبهم یک بخشداری در شهرستان بهمئی
30. شهريور 1396 - 12:13
کد مطلب: 71890
رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی شهرستان بهمئی در نامه ای سرگشاده به استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد خواهان پیگیری جدی وضعیت ممبی در تقسیمات کشوری شد.

به گزراش پایگاه خبری آوای ماغر، رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان بهمئی در نامه ای سرگشاده خطاب به استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد، خواهان پیگیری آخرین وضعیت بخش ممبی در شهرستان بهمئی شد.

متن نامه حسین جعفری نیکو به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم.هو معکم اینما کنتم، هرکجا باشید خدا با شماست.

جناب آقای دکتر احمدی؛استاندار محترم استان کهگیلویه وبویراحمد

 مقدم حضرتعالی را به استان کهگیلویه وبویراحمد گرامی میداریم اما جناب آقای دکتر احمدی!در این استان،در شهرستان بهمئی و در منطقه ممبی یک بخشداری وجود دارد به نام بخشداری ممبی که این بخشداری در سال 1389 توسط استانداری کهگیلویه و بویراحمد افتتاح  شد و اولین بخشدار آن  با امضای وزیر وقت به نام بخش ممبی امضاء وابلاغ شده که اسناد  آن موجود است اما اکنون بعد از مدتی ثابت شده است که ممبی در تقسیمات کشوری دهستانی است زیر مجموعه بخش بهمئی گرمسیری به مرکزیت سرآسیاب یوسفی!؟

 در حال حاضر بخشدار بخش مرکزی شهرستان جهت رفع مشکلات و نیازهای مردم سه روز در هفته در بخشداری ممبی حضور دارد که در این میان با سه مقوله  نادر مواجه خواهیم شد:

  • ممبی دارای بخشداری و با تابلوی وزارت کشور
  •  ممبی ؛در تقسیمات کشوری دهستانی است زیر مجموعه بخش بهمئی گرمسیری به مرکزیت سرآسیاب
  • بخشداری که در ممبی مشغول خدمات رسانی است بخشدار مرکزی شهرستان بهمئی است و امورات اداری این بخش زیر نظر بخش مرکزی است.!!!!

حال ممبی را  جزو کدام گزینه ها از تقسیمات کشوری بدانیم؟ الف): ممبی بخش مستقلی است ب):ممبی دهستانی از سرآسیاب یوسفی است ج):ممبی دهستانی از بخش مرکزی است.

امیداست حضرتعالی در اولین سفر استانی از نزدیک با واقعیت موجود آشنا شوید ونسبت به رفع این مشکل اقدام اساسی صورت پذیرد.

با تشکر

حسین جعفری نیکو

رئیس شورای بخش مرکزی شهرستان بهمئی

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

درود بر نویسنده

نظرات کاربران

آخرین عناوین