صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

25. فروردين 1396 - 14:44
کد مطلب: 71563
امام جمعه شهر لیکک با اشاره به هیاهوی رسانه ای کشور در شرایط کنونی از مردم خواست با رصد اخبار رسانه ها، گوش به کلام مقام معظم رهبری باشند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،امام جمعه شهر لیکک در خطبه های امروز با اشاره به هیاهوی رسانه ای کشور در شرایط کنونی از مردم خواست با رصد اخبار رسانه ها، گوش به کلام مقام معظم رهبری باشند.

 

حجت الاسلام سید محمد یوسف افروغی تصریح کرد:مردم نبایداز ائمه جمعه و تریبون های مقدس نماز جمعه انتظار داشته باشند که در جریان انتخابات وارد جزئیات شوند.

 

وی گفت:در حال حاضر فضای تهمت و تخریب و افترا بر بیشتر رسانه های کشور حاکم است و مردم در این هیاهوی رسانه های سردرگم هستند.

 

افروغی خاطرنشان کرد: مردم در مورد یک شخص که در حال حاضر بیشتر نگاه ها و حواشی به سمت او می باشد، انتظار توضیح نداشته باشند.

 

وی افزود: قدرت کشور ایران تنها به رئیس جمهور نیست اما اگر رئیس جمهور بد باشد سرعت حرکت رو به جلوی نظام را کند می کند اما نمی تواند مسیر انقلاب اسلامی ایران را عوض کند.

 

امام جمعه شهر لیکک در ادامه گفت:اگر جایی نیاز باشد و کسی بخواهد مسیر انقلاب را از ریل اصلی آن خارج کند، بدون شک مقام معظم رهبری هشدار لازم را می دهند.

 

افروغی گفت: مردم باید در چنین شرایطی فضای انتخابات را رصد کنند اما گوششان به کلام مقام معظم رهبری باشد که بیاناتشان برای تمامی جهان راهگشاست.

 

وی در ادامه به شاخصه های اصلی یک رئیس جمهور شایسته پرداخت و گفت:باید دولتی سر کار بیاید که عزت ایران و ایرانی را به کشور برگرداند و با توجه به اینکه ایران یک کشور ابرقدرت است ، در تمامی قراردادها و مذاکرات از موضع قدرت با جهان وارد شود.

 

امام جمعه شهر لیکک در پایان از مردم خواست در بحث انتخابات شورای شهر، شایسته سالاری، دلسوزی و تخصص را به جای قومیت گرایی مد نظر داشته باشند.

 

انتهای پیام/

نظرات کاربران

آخرین عناوین