بیمه پاسارگاد
صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. دى 1395 - 9:42
کد مطلب: 71285
مسئولان بهمئی در پی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیت صادر کردند.

به گزارش سایت خبری آوای ماغر،مسئولان شهرستان شهرستان بهمئی در پی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پیام تسلیت صادر کردند.

پیام تسلیت فرماندار بهمئی :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

درگذشت جانسوز سردار سازندگی ایران، یار دیرین بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران و رهبری معزز انقلاب اسلامی، مصیبتی جانسوز و باعث تاثر تألم آحاد ملت ایران گردید.

 

خدمات شایسته آن عزیز سفر کرده به نظام جمهوری اسلامی ایران از سال 1337، یعنی 20سال قبل از پیروزی انقلاب آغاز و تا لحظه وفات ایشان ادامه داشت. وفاداری ایشان به آرمان های امام و انقلاب آنقدر عمیق بود که در این راه هیچ مسئله و جریانی نتوانست بر این وفاداری آسیبی وارد نماید.

 

لذا این مصیبت عظما را به رهبر فرزانه انقلاب، ملت ایران، خانواده و بستگان ایشان، دولت تدبیر و امید و همه نیروهای نظامی و انتظامی کشور تسلیت عرض می نمایم و برای آن عزیز سفر کرده رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان و همه ملت ایران صبر جمیل و اجر جزیل از خداوند مسئلت دارم.

علی اکبر فرهنگی نسب، فرماندار بهمئی

***

پیام تسلیت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بهمئی :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

با نهایت تأسف و تألم ارتحال ملکوتی عالم مجاهد و  مبارز انقلابی  حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص  مصلحت نظام  و  همراه و یار دیرین حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری را به محضر ملت شریف ایران اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

 

از درگاه خدواند منان برای آن فقیه سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان  صبر و اجر الهی مسالت می نماییم.

امین درخشان،رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهمئی

پیام تسلیت مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی :
بسم الله الرحمن الرحیم
پيامبر خدا صلى الله عليه و آله : مرگ عالِم مصيبتى جبران ناپذير و رخنه اى بسته ناشدنى است . او ستاره اى است كه غروب مى كند .
آیت الله هاشمی رفسنجانی ، بزرگ مرد عرصه مدیریت ، امیر سیاست و سردار صلح و سازندگی ایران ؛ که در طول عمر پر برکت خویش جز برای مصلحت ملت و سربلندی این آب و خاک زحمات زیادی متحمل شدند . بی شک امروز خانواده بزرگ فرهنگیان نیز همچون تمامی آحاد ملت بزرگ ایران به سوگ این عالم وارسته نشسته اند که همچون ستاره ای درخشان در پهنه آسمان تاریخ و سیاست ایران می‌درخشید . مبارزات مستمر این شخصیت عالیقدر در راه برپایی حاکمیت دینی در دوران پیش از انقلاب و حضور موثر و تعیین کننده او در همه عرصه های انقلاب از آغاز تا امروز از وی شخصیتی ممتاز و تکرار نشدنی در تاریخ معاصر ایران ساخته است.

درگذشت این عالم جلیل القدر ، مبارز انقلابی ، مرید و همراه بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) ، یار و یاور مقام معظم رهبری مد ظله العالی ، که در انقلاب اسلامی نقش آفرین و با ایفای مسئولیت های حساس در سایه تدبیر و عقلانیت انقلاب اسلامی قوام بخش نظام و مورد اتکای مردم بود را خدمت رهبر معظم انقلاب ، مراجع معظم تقلید ، ریاست محترم جمهور ، جامعه فرهنگیان ، مسئولان نظام ، مردم شریف ایران و بیت ارجمند آن عالِم خدوم تسلیت عرض می کنیم.

مسیح دموری نژاد،مدیر آموزش و پرورش شهرستان بهمئی

***

پیام تسلیت رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهمئی:

کان من علیها فان و یبقی وجه ربک ذوالجلال و الاکرام

درگذشت عالم نستوه و مجاهد خستگی ناپذیر و یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر ولی عصر امام زمان(عجل الله تعالی وفرجه الشریف) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)و ملت شریف ایران و خانواده بزرگ و فرزندان ایشان تسلیت عرض مینماییم.

بی شک یاد و خاطره این عالم ربانی در تارک تاریخ انقلاب اسلامی ایران و قلوب مردم ایران همیشه زنده خواهد ماند و امیدواریم خداوند منان فقدان این خسارت سنگین به نظام و ایران اسلامی با لطف بیکران خود جبران نماید.

حسین کریمی،  رئیس اداره کتابخانه های شهرستان بهمئی

پیام تسلیت رئیس اداره اوقاف و امورر خیریه بهمئی:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا للله و انا الیه راجعون
ارتحال جانسوز عالم مجاهد و سیاستمدار خبره،سردار سازندگی و یار همیشه همراه بنیانگدار فقید جمهوری اسلامی و بازوی توانمند مقام معظم رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی طاب ثراه  را به محضر مقام معظم رهبری و  ملت قدرشناس ایران اسلامی و علمای اعلام و دولتمردان نظام اسلامی و خانواده محترم و ارادتمندان آن فقید سعید تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

هرچند تلاش و مجاهدت ان چهره درخشان و استوانه بزرگ نطام جمهوری اسلامی در راه پرفراز و نشیب استمرار نطام اسلامی بر همگان مبرهن است و نباید ان تلاشها و مجاهدات و خدمات را نادیده گرفت امید است خداوند غفور و مهربان از اشتباهات و قصور و تقصیرات خدمتگذاران صادق و خدوم نظام اسلامی نیز با رحمت واسعه خود چشم پوشی نموده و روح بلند ان عالم مجاهد را مشمول دعای خیر حضرت بقیه الله الاعظم و رهبری عزیز و ملت بزرگ ایران قرار دهند.
والسلام علیه یوم ولد و یوم مات و یوم یبعث حیا

عبدالمحمد نمازی، رئیس اداره اوقاف و امورر خیریه بهمئی

****

پیام تسلیت رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی:

.بسم الله الرحمن الرحیم
انالله‌ واناالیه راجعون

بادریغ وتاسف فراوان خبر درگذشت ناگهانی مجاهدی نستوه یار ویاور دیرین خمینی کبیر رفیق شفیق رهبر فرزانه انقلاب مرحوم حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی همه مارا متاثر کرد.به گواه تاریخ زرین این مرز وبوم الحق که ایشان چهره درخشان اسلام وانقلاب وایران بودمرحوم (ره) از معدودانسانهای بزرگی بود که چه پیش از انقلاب وچه در دوران سخت پس از انقلاب همیشه نقشی بی بدیل داشته وتدبیرها وروحیه آزادی خواهی وانقلابی وخستگی ناپذیر ایشان همواره مورد اعتمادبنیانگذار کبیرانقلاب اسلامی وگره گشای تنگناها‌وبحران هابود مجاهدی نستوه که هدف واندیشه ایشان اعتلاء انقلاب وایران وعزت وبزرگی مردم وطن وجهان اسلام بود .این ارتحال جانسوز سردار کبیرسازندگی ایران وامیر کبیر دوران پس از انقلاب تسلیت باد.
علی خوبی نژادیان،رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهمئی

انتهای پیام/

در حال بروز رسانی ...

نظرات کاربران

آخرین عناوین