صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

20. ارديبهشت 1394 - 0:14
کد مطلب: 64271
رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی قم گفت: حدود 100 هزار لیتر نفت سفید از داخل مخازن موجود در یک شرکت بدون مجوز در این استان کشف شد.

سایت خبری آوای ماغر:سرهنگ مهدی قدمی با اعلام این خبر افزود: در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالای گمرکی و دخانی، ضمن انجام اقدامات اطلاعاتی و با همکاری های مطلوب مردم، فردی که اقدام به دپو فرآورده نفتی در سطح گسترده می کرد، در استان شناسایی شد.

وی اضافه کرد: پس از اخذ دستور از مقام قضایی استان، ماموران به شرکتی که وی در این زمینه راه اندازی کرده بود، اعزام شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات نامحسوس مشخص شد متهم به صورت غیرقانونی و بدون اخذ مجوز، با راه اندازی شرکت مذکور اقدام به دپو، فروش و انجام فعل و انفعالات بر روی فرآورده سوختی می کند.

قدمی گفت: با دعوت از کارشناسان شرکت نفت و استاندارد، محل مورد بازرسی قرار گرفت و حدود 100 هزار لیتر نفت سفید از داخل مخازن موجود در شرکت کشف شد.

وی گفت: با تحویل نفت سفید به شرکت نفت قم پرونده ای در این خصوص تشکیل به اداره کل تعزیرات حکومتی قم ارسال شد.

* اعتراف سارق به 120 فقره سرقت کامپیوتر خودرو در قم

جانشین فرماندهی انتظامی قم با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای قطعات خودرو، گفت: متهم در تحقیقات ماموران به 120 فقره سرقت کامپیوتر خودرو (ECU) در قم اعتراف کرد.

سرهنگ حمیدرضا اسدی با اعلام خبر افزود: در پی دستگیری یک سارق ECU توسط پلیس آگاهی شهرستان دامغان ماموران آگاهی استان قم با اخذ نیابت قضایی به شهرستان مذکور اعزام شدند.

وی گفت: در ادامه پس از تحقیقات از متهم، وی به 120 فقره سرقت کامپیوتر خودرو در استان قم اعتراف کرد.

وی اضافه کرد: نامبرده اذعان کرد اموال مسروقه را به فردی ساکن تهران می فروخته که طی یک عملیات پلیسی مالخر دستگیر و به خرید 140 ECU از متهم اعتراف کرد.

اسدی گفت: با تحویل متهمان به مرجع قضایی تاکنون تعدادی از مالباختگان شناسایی و تلاش پلیس آگاهی استان جهت شناسایی سایر مالباختگان همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

 
منبع : پایگاه خبری پلیس

 

نظرات کاربران

آخرین عناوین