صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبر ديشموك

با حضور جانشین سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت؛
برگزاری آئین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید ناحیه مقاومت بسیج بهمئی+تصاویر
19. دى 1396 - 14:28
کد مطلب: 72060
آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای ماغر؛ مراسم تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید ناحیه مقاومت بسیج بهمئی ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

این مراسم با حضور جانشین فرماندهی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد، فرماندهان نواحی مقاومت بسیج استان، فرمانده پدافند هوایی ماغر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان، اعضای شورای اداری و تامین شهرستان بهمئی و جمعی از بسیجیان و مردم در شهر لیکک برگزار شد.

در این مراسم سرگرد باقر پسنده با حکم سردار یدالله بوعلی به سمت فرماندهی ناحیه مقاومتی بسیج بهمئی منصوب و از خدمات سرهنگ سید روح الله شاهینی بعنوان فرمانده سابق این ناحیه با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

تصاویر ضمیمه:

دیدگاه‌ها

با حکم وزیر ارشاد: دکتر قادر آشنا رئیس مرکز آموزش عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد/ آشنا سکاندار بیش از 100 دانشگاه فرهنگ و هنر در کشور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی، دکتر قادر آشنا را به عنوان رئیس مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر این وزارتخانه منصوب کرد. به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکم سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به دکتر قادر آشنا آمده است: «نظر به دانش و تعهد و مراتب علمی و سوابق ارزنده تجربی جنابعالی و با عنایت به موافقت ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی ، به موجب این حکم به سمت «رئیس مرکز آموزش عالی علمی،کاربردی فرهنگ و هنر» منصوب می‌شوید. امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود در جهت ایجاد مهارت‌های شغلی و افزایش بهره‌وری و برنامه‌ریزی مناسب برای نیل به اهداف کمی و کیفی و توسعه آموزش‌های علمی و کاربردی موفق و موید باشید. از خداوند متعال توفیق جنابعالی را در انجام وظایف محوله مسألت دارم.» مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای بیش از 100 مرکز دانشگاهی در کشور است و مهمترین ماموریت آن فراهم شدن تحصیلات دانشگاهی در رشته های فرهنگ ، هنر و رسانه می باشد که در حال حاضر بیش از110 هزار دانشجو در مراکز دانشگاهی فرهنگ و هنر وزارت ارشاد مشغول به تحصیل می باشند. دکتر قادر آشنا از فرزندان شایسته استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان بهمئی است که دارای سوابق درخشان مدیرتی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. رئیس مرکز هنرهای نمایشی کشور،عضو هیات امناء جهاد دانشگاهی کشور،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانهای البرز و کهگیلویه وبویراحمد،مدیرکل ارتباطات و هماهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی،مشاور معاونت فرهنگی و معاونت امور هنری وزارت ارشاد، رئیس و موسس مرکز فرهنگی دانشجویی امام و انقلاب اسلامی،معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر ، قائم مقام و معاون اجرای و دانشجویی مرکز آموزش عالی وزارت ارشاد،مدرس دانشگاه و مسئولیت های متعدد دیگری از از سوابق ارزنده دکتر آشنا می باشند. پیش از این محمد سلطانی‌فر رئیس این مرکز بود که در حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی این وزارتخانه منصوب شد. وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از خدمات و تلاش های محمد سلطانی‌فر در مدت مسئولیت در مرکز آموزش عالی فرهنگ و هنر قدردانی کرد. سلام جلسه در خصوص دوره اموزشی و توجیهی هیات امناءو خادمان امامزادگان و اماکن مذهبی با حضور حراست اداره کل و معاونت فرهنگی برگزار گردید در این جلسه پس از چند از کلام الله مجید حجت الاسلام قاسم مومنی ضمن خیر مقدم به همه مهمانان افزود امروزه باید افتخار کنیم که خدمتگزار فرزندان رسول الله هستیم چرا که دوست داشتن نزدیکان پیغمبر مطابق ایه قل لا اسئلکم علیه اجرا موده فی القربی بر همه ما واجب است و مایه سعادت و عاقبت بخیری همه ماها خواهد شد سپس اقای حاج منصوری به تشریح وظایف هیات امناء و خدام پرداخت و همچنین اقای حاج عطائیان حراست اداره کل در خصوص تدابیر حفاظتی و امنیتی مواردی را مطرح و خواستار هوشیاری هیات امناء و خدام شد هوشیاری هیات امناء و خدام نسبت به موارد امنیتی در بقاع متبرکه شد

نظرات کاربران

آخرین عناوین